Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Все про Лімон Зал

Главная страница » Все про Лімон Зал

Тренажерний зал на Лісовому Лимоні зал Lemon-Fitness.kiev.ua

Офіційною датою відкриття фітнес-центру “Лимон” є 12 лютого 2006 року. Цій даті передували майже два роки важкої роботи (дизайнерської, будівельної, підготовчої), щоб із занедбаного та заваленого різним сміттям приміщення створити “храм спорту та здоров’я”, які радує своє домашньою атмосферою та привітним ставленням до відвідувачів. Вже майже 10 років – це найкращий спортивний заклад Лісового масиву, тому, що всі, хто працює в “Лімоні” – інструктори, адміністратори – віддають частку своєї власної душі та любові в ім’я розвитку та покращення нашого фітнес-центру.


ВІДМІННІ ЦІНИ

У нашому фітнес-клубі дуже приємна цінова політика. Ми надаємо знижки для різних категорій клієнтів, регулярно проводимо акції, що дозволяють придбати абонемент на особливо вигідних умовах!


ТРЕНЕРСЬКИЙ СКЛАД

Ми по праву пишаємось нашим тренерським складом: як персональними тренерами, так і інструкторами групових програм. Наші тренери – справжні професіонали своєї справи. Їхні знання та досвід допоможуть вам швидше досягти поставлених фітнес-цілей!


ЗАЛ БЕЗ ЧЕРГ

Ми контролюємо кількість абонементів, що продаються, не допускаючи, щоб у нашому залі клієнти стояли в черзі до тренажерів. Навіть у вечірній час у будні.


ДОСТУПНІСТЬ

Ми знаходимося за 15 хвилин ходьби від метро Лісова, за 50 метрів від вулиці Маршала Жукова або за 700 метрів від Братиславської вулиці

Останні новини та акціїВсе новости