Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Зумба

зумба-лемон-фітнес-лісовий- київ

Достатньо тривалий період підтримувати своє тіло в хорошій фізичній формі можна було лише одним способом. Регулярні фізичні навантаження та суворий режим харчування. Звичайно, ми не беремо до уваги тих щасливчиків, які мають гарну фігуру в будь-яких умовах. Але з недавніх пір у вас з’явилася приємна альтернатива – зумба заняття у Києві!

Комфортно схуднути можна відвідуючи зумба заняття в Києві

Вперше чуєте про такий вид тренувань? Ми зараз вас познайомимо з цим спортивним феноменом і розповімо за що його так полюбили мільйони людей по всьому світу. Але спочатку порадуємо людей, які при пошуку фітнес-клубу де викладають латинські танці для схуднення Лісовий масив ставав проблемним місцем. Тепер це є і у нас! Повертаючись до знайомства із зумбою – насамперед логічно було б поставити ефективність даного виду фітнесу у справі схуднення чи підтримки у тонусі всіх груп м’язів. Але перше заняття будь-яким видом фітнесу помітних результатів не приносить, відповідно й закохати цим не може.

Зумба підкуповує всіх, хто пробував цим займатися, зовсім іншим – динаміка і настрій під час тренувань. Основою цього фітнесу складають запальні латинські танці під клубні мікси з ритмом, що чіпляє. Займаючись зумбою в залі з іншими людьми, ви відчуваєте себе не на тренуванні, а на танцполі літньої дискотеки десь на пляжі в Бразилії.

Зумба заняття у Києві – можливість випасти із сірої столиці у яскраві тропіки

Зумба заняття у Києві дозволяють вам кілька разів на тиждень зануритися душею та тілом у спекотний ритм тропіків незалежно від погоди за вікном та стану ваших повсякденних справ. І при цьому ви точно не почуватиметеся самотньо – на даний момент за запитами на танці латинські для схуднення Лісовий масив один з перших. А в усьому світі у зумби послідовників вже понад п’ятнадцять мільйонів, серед яких і багато знаменитостей (наприклад – Шакіра та Бейонс). Така популярність обумовлена кількома дуже важливими та привабливими факторами:

  • зумба заняття у Києві дозволять вам спалювати до 1000 калорій за одну годину тренування;
  • займаючись даним видом фітнесу, ви не тільки тренуєте тіло, але й працюєте над пластикою своїх рухів, оскільки основа тренування – латинські танці;
  • навіть у далеких від фітнесу людей вистачає сил та витривалості на перші тренування, оскільки одне заняття розбите на безліч танцювальних сетів;
  • заняття зумбою позитивно впливають на самосприйняття відразу з кількох сторін – ви почуваєтеся здоровішим, покращуєте свою фігуру, координацію і більше ніхто вам не дорікне, що ви не вмієте танцювати;

Ще одна приємна сторона тренувань у такому форматі – вони не мають жодних особливих протипоказань. Як і з будь-який інший вид фітнесу, зумба не підходить для вагітних, людей з грижею поперекового відділу та тих, у кого спостерігається зміщення хребців. Для всіх інших бажаючих спробувати латинські танці для схуднення Лісовий масив тепер є підходящим місцем щоб почати!

Записатися на своє перше заняття ви можете вже зараз, зателефонувавши нам по одному з наступних телефонів – +38 067 714-66-86 або +38 063 891-31-01.

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости