Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Дитячі східні танці

східні танці для дітей київ лісова ціни

Якщо вас турбує стан здоров’я вашої дитини, яка любить посидіти за комп’ютером і не дуже прагне працювати над собою – запишіть його до нас на дитячий шейпінг на Лісовому масиві! Програма тренувань у секції дитячого шейпінгу відрізняється від тієї, за якою ми працюємо з дорослими, тому що для організму, що розвивається, важливо правильно розподіляти навантаження і працювати саме з тими групами м’язів, які в дитячому та підлітковому віці найбільше потребують зміцнення. Найчастіше діти, які приходять до нас на шейпінг, мають певні проблеми з поставою (для дітей це дуже поширена проблема), які легко можна усунути шляхом зміцнення м’язового корсету. А якщо у вашої дитини з поставою все гаразд – за півроку занять дитячим шейпінгом вона зможе стати на 30-40% сильнішою,

Програма тренувань з шейпінгу для дітей на Лісовому побудована так, щоб ваша дитина розвивалася відповідно до його віку, зміцнювала свій опорно-руховий апарат і серцево-судинну систему. До того ж, завдяки ігровим елементам та активній взаємодії з іншими дітьми, заняття шейпінгом для дітей сприятливо позначаються на психіці вашого чада. Наші інструктори чудово розуміються на дитячій психології, і стежать за тим, щоб на тренуваннях панувала дружня атмосфера.

Дитячі заняття танцями-шейпінгом на Лісовому за доступними цінами

До нашої програми занять дитячим шейпінгом на Лісовому масиві включено багато танцювальних елементів, що особливо подобається дітям, які впритул підійшли до підліткового віку. Це не тільки допомагає їм впевненіше почуватися, але й сприятливо позначається на дорослішанні, оскільки багато комплексів перехідного віку просто не знаходять у такій розвиненій дитині ґрунту для закріплення та розвитку.

Завдяки заняттям шейпінгом на Лісовому масиві ваша дитина отримає:

  • Відмінну поставу та звичку стежити за своїм тілом;
  • Безцінний досвід спілкування з однолітками, які поділяють його інтереси та мотивують працювати над собою;
  • У дітей, які займаються оздоровчим спортом – дуже міцна імунна система;
  • Зважаючи на велику кількість ігрових та танцювальних елементів у тренуваннях у вашої дитини буде чудова координація рухів;
  • Нові друзі зі схожими інтересами, що дуже важливо для соціального виховання дитини;

Віддаючи вашу дитину на дитячі заняття танцями-шейпінгом на Лісовому, ви можете бути впевнені в тому, що вона займатиметься під наглядом тренерів з багаторічним досвідом, і не зіткнеться з проблемами професійних спортсменів. Займаючись у нашій секції, ваша дитина не переживатиме за поразку на змаганнях, і їй не доведеться слухати крики тренера, які не задоволені його результатами. Ми займаємося оздоровленням та зміцненням дитячого організму, а не натягуванням професійного спортсмена. У ранньому віці дуже важливо прищепити дитині любов до роботи над собою, і найзручніший спосіб це зробити – віддати її на секцію з дитячого шейпінгу на Лісовому, де вона гратиме, і розвиватиметься одночасно.

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости