Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Танцювальна зала

Танцювальний зал на Лісовому масиві, Київ танці лісова

Якщо ви дуже хочете працювати над собою, але змусити себе тягати залізо у тренажерному залі або займатися шейпінгом, у вас не виходить – є чудовий спосіб зміцнювати свої м’язи та серцево-судинну систему без великих навантажень на організм. Приходьте до нашого танцювального залу на Лісовому масиві у Києві – і ви вже через кілька занять відчуєте позитивний результат у роботі над своїм тілом. До того ж – у вас буде дуже приємний бонус у тому, що окрім зміцнення свого тіла та підняття настрою, ви зможете чудово проявити себе на будь-якій вечірці. Заняття танцями можна розцінювати як легку форму шейпінгу, що добре підійде для будь-якої людини, якій важко відразу вливатися в ритм інтенсивних тренувань. Можливо, для вас це стане чудовою підмогою для чогось більшого!

У нас працюють досвідчені інструктори та викладачі, тому якщо ви шукаєте, де б піти на заняття танцями на Лісовому – заходьте до нас на вогник. Займаючись у просторому, свіжому приміщенні, з досвідченими інструкторами, ви швидко навчитеся керувати своїм тілом так, що вам заздрять усі ваші друзі та колеги. Але це все дрібниці, порівняно з хорошим самопочуттям та організмом, який постійно перебуватиме в тонусі!

Заняття танцями для дітей та жінок на Лісовому масиві в Києві

Почати роботу над своїм тілом з танців на Лісовому – чудовий спосіб привести себе у форму. А головне – це допоможе вам повірити в себе і подолати страх перед навантаженнями або лінощі, які часто заважають нам займатися чимось складнішим у плані навантажень. Зрозуміло, що шейпінг або тренажерний зал, які у нас теж є, забирають більше сил, тому танці можуть допомогти вам підготуватися до більш серйозних навантажень.

Що ви отримаєте, записавшись до нас на танці на Лісовому:

  • Ви станете витривалішим, і легшим на підйом;
  • У вас буде більше мотивації працювати над собою, оскільки заняття відбуваються у дружньому колективі;
  • Танці покращують координацію рухів, що допомагає людям уникати незручних ситуацій;
  • Танці – чудовий спосіб почати позбавлятися зайвої ваги;
  • Ви навчитеся рухатися красиво та граціозно, і само собою – круто танцювати;

Ми проводимо заняття танцями для дітей та жінок на Лісовому масиві, а також для чоловіків будь-якого віку. Займатися танцями – це зовсім не страшно, і прийшовши до нас до танцювального залу, ви зможете в цьому переконатися. Наші секції відвідують різні люди, що вкотре вказує на те, що це приємне і корисне заняття. Ще один приємний бонус – почати займатися танцями набагато легше, ніж піти на фітнес або в тренажерний зал на Лісовому масиві, тому що на секціях танців навантаження більш щадні. А якщо ви будете дотримуватися всіх рекомендацій наших тренерів і приділяти небагато часу для розминки вдома – то будь-які навантаження переносите дуже легко!

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости