Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Стретчинг заняття

Стретчинг Київ заняття на Лісовому, розклад та ціни

Стретчинг Київ заняття на Лісовому, розклад та ціни

У наш час є безліч способів займатися корисними для тіла навантаженнями. Наші досвідчені інструктори можуть підібрати вам програму навантажень для будь-яких цілей. Одним з таких видів тренувань є cтретчінг- особливий вид аеробіки, спрямований на підняття загального тонусу вашої м’язової системи та надання гнучкості всьому тілу. У наші дні стрейчінг Київ обволікає своїм впливом із завидними темпами, тому що цей вид тренувань не вимагає від людини працювати на межі, що подобається багатьом фанатам навантажень, що щадять, на організм. При цьому корисний ефект від таких тренувань не менший, ніж від інтенсивної аеробіки, хіба що темп зміцнення м’язів дещо нижчий.

Якщо ви вибрали cтретчингзаняття лісової масив є тим самим місцем де ми знаходимося, і де вам буде зручно відвідувати наші тренування. Зручне розташування нашого спортивного комплексу зіграє вам наруку у боротьбі зі своєю лінню, тому що у вас не буде зручних перед собою відмовок у стилі “так далеко і незручно їхати”. До того ж, прийшовши до нас один раз і спробувавши – вас напевно затягне в цю справу і мотивація з’явиться сама.

У наш час cтретчинг Київ захоплює стрімкими темпами

Оскільки програма тренувань зі cтретчингу в нашому спортивному комплексі включає багато щадних вправ на розтяжки і підняття загального тонусу вашого тіла – ви можете ходити до нас для відновлення після травм або тривалих перерв у вашій спортивній кар’єрі. Та й якщо ви ніколи не займалися спортом – стретчинг буде чудовим способом почати стежити за собою.

На що схожі заняття зі стретчингу в нашому спортивному комплексі:

  • активно використовуються елементи аеробіки, але з меншою інтенсивністю;
  • велика увага приділяється розтяжці, але без великих навантажень;
  • під час вправ чергуються етапи навантаження та релаксації м’язових груп;
  • багато вправ робиться у статиці, без активних рухів;

Стретчінг, якщо порівнювати з класичною аеробікою, ввібрав у себе багато від східних віянь у підході до спорту. Від частини це досить медитативне заняття, яким приємно займатися для розслаблення та відпочинку. Але завдяки наявності активних елементів та великої уваги підтримці тонусу всього тіла заняття cтретчингом дозволяють отримувати повний набір корисних наслідків від занять спортом. При цьому ви застраховані від травм і забитих місць, оскільки самі по собі вправи не травмонебезпечні і наші досвідчені інструктори уважно стежать за тим, щоб ви все робили правильно. Приїжджайте до нашого спортивного комплексу на Лісовому масиві в Києві та зможете самі відчути, що стретчинг- це здорово.

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости