Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

StepDance Mix

Step Dance Mix — один із численних напрямків танцювальної аеробіки, енергійний танець із використанням степ-платформи. В основі техніки Step Dance лежать прості базові кроки, які поєднуються в танцювальні зв’язки. Вправи для степ-аеробіки базуються на марші, підйомах коліна, поворотах та їх різних модифікацій. Крім того, у зв’язках присутня безліч танцювальних елементів (мамбо, кікі, твіст, латина, рухи стегнами та ін.).
Тренування проходить під бадьору сучасну музику, а робота зі степ-платформою імітує ходьбу сходами. Це робить вправи особливо ефективними, адже Ви змушені витрачати додаткову енергію на подолання сили земного тяжіння та збереження рівноваги.
Step Dance особливо добре опрацьовує м’язи ніг, але одночасно робить тоншим Вашу талію і прибирає зайвий жир з боків. Поки кардіо навантаження допомагає вам стати стрункішими і витривалішими, хореографія робить ваші рухи красивими і точними. В результаті регулярних занять Ви отримуєте підтягнуті м’язи, прекрасну поставу та гармонійно розвинене тіло.

Кому підходить Step Dance Mix:

Заняття Step Dance Mix ідеально підходять для тих, хто починає займатися танцями або аеробікою. Елементарні крокові рухи не вимагають спеціальної підготовки та доступні людям будь-якого віку та комплекції. Step Dance допоможе підтримувати підтягнуту фігуру, скинути зайві жирові відкладення, підготує до складніших видів спорту або доповнить заняття у тренажерному залі.

Як проходять тренування:

Заняття Step Dance Mix починаються з 15-хвилинної розминки, що базується на найпростіших базових кроках. Під час основного тренування ці кроки комбінуються так, щоб поступово опрацювати всі м’язи ніг, у тому числі ті, які ми рідко використовуємо у нашому повсякденному житті. Рухи йдуть один за одним у режимі нон-стоп, поступово ускладнюючись. Тривале кардіо навантаження ефективно спалює підшкірний жир, а яскраві танцювальні ритми роблять тренування захоплюючими та веселими.

Заняття StepDance Mix:

  • Спалюють до 500 Ккал на годину без особливого силового навантаження (тільки ритмічні танцювальні рухи);
  • Прокачують м’язи ніг, стегон і живота;
  • Поліпшують пропорції тіла;
  • Зміцнюють серцево-судинну систему;
  • Тренують вестибулярний апарат;
  • Нормалізують артеріальний тиск;
  • Розвивають почуття ритму;
  • Поліпшують поставу.
Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн