Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Шейпінг

Шейпінг заняття на Лісовому у Києві Lemon-fitness.kiev.ua

Деякі з людей, які приходять до нашого фітнес-центру, не зовсім добре розуміють саму сутність шейпінг тренувань, що загрожує неправильними очікуваннями від занять. Давайте ми вам розповімо про цей вид тренувань та його особливості, що дозволить вам точно визначитися – чи хочете ви займатися шейпінгом на Лісовому масиві у Києві. У першу чергу шейпінг – це система аеробних та анаеробних тренувань, метою яких є спалювання зайвої жирової маси та надання м’язам необхідної форми та тонусу. Завдяки чергуванню цих двох видів навантажень, які різняться за інтенсивністю та тривалістю, ви відразу працюєте на обидва результати. Чим це зручно? Ви витрачаєте менше часу та працюєте з меншими навантаженнями на організм.

Прийнято вважати, що шейпінг – виключно жіночий вид тренувань через те, що спочатку він розроблявся і заточувався під жінок, але деяким чоловікам теж подобається займатися таким видом тренувань, оскільки результати підвищення загального тонусу на заняттях з шейпінгу дуже високі. У будь-якому випадку, якщо ви хочете спробувати займатися шейпінгом за цінами, які приємно вас здивують – вам дорога в наш фітнес-центр.

Професійні тренери з шейпінгу на Лісовому масиві в Києві

Як ми вже говорили – шейпінг поєднує в собі обидва види навантажень на організм, що дозволяє кожному з наших клієнтів розвиватися одразу в усіх напрямках. Під час аеробної частини занять шейпінгом ви спалюєте зайві жирові тканини. А під час анаеробних вправ ви тренуєте свої м’язи – стаєте сильнішими! Таке вибухове поєднання дозволяє швидко привести ваше тіло в форму, що вас цікавить.

Особливості шейпінг тренувань:

  • Чередування двох видів вправ – аеробних та анаеробних;
  • Пророблення всіх груп м’язів та схуднення в одному флаконі;
  • Більш щадний режим порівняно з виключно силовими тренуваннями;
  • Веселі заняття в порівнянні з простим підніманням заліза в залі;

Якщо вам стали цікавішими заняття шейпінгом за цінами, які вас приємно здивують – це чудова нагода зайти до нас на вогник. Наш фітнес-центр на Лісовому масиві в Києві проводить регулярні заняття з шейпінгу для всіх, хто готовий працювати над своїм тілом і не звик здаватись після перших тренувань. Більше того, прийшовши до нас один раз, ви не захочете переставати ходити до нас. Цьому чудово сприяє дружній колектив тренерів та приємна атмосфера позитивного спілкування серед усіх наших відвідувачів. Ми намагаємось побудувати роботу з нашими клієнтами так, щоб кожен із вас відчував себе повністю вільно та розкуто у стінах нашого фітнес-центру!

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости