Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Пілатес

Пілатес є чудовим способом розвинути як фізичні, так і духовні якості. Це чудовий варіант тренування для заспокоєння розуму. Якщо ви хочете стати дисципльованішими, зняти стрес і напругу, не любите силові тренування і тренування на межі, пілатес — саме те, що вам потрібно.

Заняття йогою підвищує імунітет, а також допомагає розлучитися зі шкідливими звичками. Пілатес на Лісовому масиві – це зручне місце розташування, професійний тренерський склад, приємний і дружний колектив, доступні ціни, а також наявність всього необхідного обладнання.

Пілатес НА ЛІСОВОМУ МАСИВІ — ШЛЯХ ГАРМОНІЇ ДУШІ І ТІЛА

Пілатес налічує велику кількість стилів, але ми, втомившись від нескінченних суперечок про те, який же різновид йоги кращий, вирішили об’єднати найкращих викладачів різних стилів для того, щоб кожен із наших учнів зміг самостійно зрозуміти, яка методика підходить саме йому. Маючи такий великий список варіантів по заняттях йогою на Лісовому, вам буде складно опинитися в ситуації, в якій чогось для повного занурення в процес самовдосконалення вам не вистачатиме. До того ж Пілатес відмінно сприяє зміцненню характеру і здобуттю спокою, що дозволяє набагато рідше зустрічати у своїх думках ліньки і апатию. Завдяки цьому вам буде набагато приємніше ходити на заняття, а не шукати причин і відмов, щоб їх пропускати!

Ось основні принципи, що сповідуються нашими викладачами йоги на Лісовому масиві:

  1. Насамперед, це травмобезпека. Регулярні неправильні повторення асан йоги можуть призвести до травм, особливо, якщо ви потрапили до недосвідченого інструктора, який не помічає помилок.
  2. Основа наших занять йогою – збалансованість. На кожному занятті нашого клубу бувають і новачки, і досвідченіші учні. Усі вони мають різний рівень фізичної підготовки та вік. Ми вибудовуємо програму занять так, щоб ніхто не нудьгував!
  3. Комфорт. Пілатес на Лісовому масиві забезпечить вам гарний настрій після тренування, незалежно від того, в якому настрої ви прийшли.

Заняття йогою не передбачає конкуренції. Якщо ви не любите дух змагань, а просто хочете спокійно та плідно займатися, Пілатес – ваш шлях.
Пілатес на Лісовому масиві допоможе вам знайти однодумців, підтримувати своє тіло в тонусі, бути в гармонії із собою.

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости