Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Персональні тренування

Главная страница » Послуги Лімон Залу » Персональні тренування

Персональні тренування Київ на Лісовому масиві Lemon-Fitness.kiev.ua

Багато людей, які приходять до нас у фітнес-центр, серед усіх можливих питань ставлять одне й те саме – чи варто записуватися на індивідуальні заняття у тренажерному залі? Проста і однозначна відповідь на це питання вам дасть тільки людина, яка хоче взяти з вас більше грошей, а справжній профі завжди в подробицях розпитає вас про ваші цілі та минулий спортивний досвід. Необхідність індивідуальних тренувань залежить від багатьох факторів, включаючи психологічний, тому ми ретельно обговорюємо всі нюанси з кожним новим клієнтом.

Найбанальніший приклад – людина в минулому вже займалася спортом, відмінно знайома з технікою виконання всіх необхідних йому вправ, але у нього була велика перерва через травму. Тут негативну роль у заняттях без постійного нагляду тренера можуть зіграти одразу два фактори – після будь-якої травми потрібно особливо обережно виконувати деякі вправи, не кожен професійний спортсмен знає всі розпорядження, а тренер знає. Також важливий психологічний фактор у вигляді додаткової підтримки.

Персональні тренування у Києві для всіх, хто хоче максимально швидко досягти бажаного результату

Також очевидно, що будь-якому новачкові у фітнес-центрі бажано займатися з персональним тренером спочатку. Це лише збоку здається, що виконувати вправи на тренажерах та з іншим спортивним інвентарем – дуже просто. Насправді, будь-які відхилення від чітких правил можуть зіпсувати весь результат, або взагалі його не дати, а іноді і призвести до травми.

Переваги занять з персональним тренером:

  • ви завжди під наглядом досвідченого керівника, який не дасть закріпитися помилкам, яких багато у новачків;
  • ваш особистий тренер завжди буде допомагати вам мотивувати себе в найзручнішій для вас формі;
  • ви набагато швидше досягнете бажаного результату, тому що у вас не буде можливості відливати і погано намагатися;
  • всі ваші успіхи та досягнення тут же будуть помічені та гідно оцінені;

Як вам тепер зрозуміло – персональний тренер при заняттях у спортивному залі може бути зайвим лише тоді, коли йому не буде чого вам сказати, тобто коли ви самі досконало опануєте всі необхідні навички. Якщо у вас все це вже є, можете займатися самі. Якщо ні – краще проводити індивідуальні заняття в тренажерному залі з тренером, тому що він допоможе уникнути помилок, яких припускаються багато новачків. Як відомо – перевчити людину робити щось правильно набагато складніше, ніж навчити людину, що не вміє, робити щось правильно з нуля. Ми не нав’язуватимемо вам жодних рішень, ви самі зможете зрозуміти, чи потрібен вам персональний тренер чи ні.

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости