Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Бокс

boks-na-lesnom

Бокс на Лісовому масиві—це, насамперед, зручне місце розташування, професійний тренерський склад, дружній колектив, а також зал, який обладнаний снарядами, рингом та всім необхідним для ефектного навчання та досягнення високих результатів обладнанням.

ЗАНЯТТЯ БОКСОМ НА ЛІСОВОМУ МАСИВІ ДОПОМОЖУТЬ ТРИМАТИ ТІЛО В ТОНУСІ ТА ЗБУТИ ВПЕВНЕНІСТЬ У СЕБЕ

Бокс на Лісовому масиві передбачає професійний підхід та спрямованість тренувань, який дає можливість навчатися не лише професійним спортсменам, а й новачкам у боксі. Наш фітнес-центр застосовує спеціальну систему підготовки для спортсменів, які беруть участь у різних змаганнях. Для тих, хто тільки починає знайомитися з боксом, у нас існує окрема програма тренувань, заснована на методиці підготовки спортсменів-початківців. Ця методика спрямовано вивчення азів боксу: правильної стійки, правильних ударів, переміщень, захисту, рухів.

Заняття боксом здійснюються у дитячій та дорослій групах. Бокс у дорослих групах здійснюється зі спортсменами віком від 18 років. Це можуть бути як спортсмени-початківці, так і люди, які мають досвід і підготовку, і, звичайно ж, професіонали.

Робота з досвідченими спортсменами на заняттях з боксу на Лісовому включає:

  1. Правильні фізичні вправи для боксу, що дозволяють основну роботу з розвитку проводити над важливими для боксера групами м’язів, а також підтримувати в тонусі весь організм.
  2. Напрацювання техніки боксу з досвідченими тренерами, що дозволяє швидко поставити удар та правильно рухатися.
  3. Змагальна підготовка для тих, хто хоче досягти в боксі професійних висот і готовий працювати над собою, дотримуючись суворих правил.

Якщо ви хочете стати впевненішим у собі, тримати своє тіло в тонусі, знайти однодумців, навчитися постояти за себе або, можливо, стати професійним спортсменом, бокс на Лісовому масиві—саме те, що вам потрібно.

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости