Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Body intensive

Фітнес-мікс на Лісовому Київ Lemon-Fitness.kiev. ua

Важко вирішити для себе – чи варто намагатися займатися фітнес міксом? Давайте спробуємо розвіяти ваші сумніви. Ми досить давно надаємо нашим клієнтам послуги з проведення занять фітнес мікс на Лісовому у Києві. І весь досвід, який ми накопичили, займаючись з людьми, говорить про те, що даний вид тренувань відмінно підходить не тільки для того, щоб тримати все тіло в тонусі, але і для схуднення та зміцнення м’язових тканин всього тіла. Звичайно, якщо ви ставите собі за мету набір великої кількості м’язової маси – фітнес мікс не повинен цікавити вас як основне тренування, але одне заняття в один-два тижні вам може навіть допомогти. У будь-якому випадку вам варто спробувати.

Заняття з фітнесу міксу – чудовий спосіб натренувати витривалість і привести загальні кондиції вашого організму в тонус. До речі, це могло б бути чудовим початком для вашого активного спортивного життя, якщо ви морально не готові відразу починати з тренажерів. Активні та веселі заняття фітнесом на Лісовий за цінами нижчими, ніж у конкурентів, є відмінним способом розкрити у собі спрагу до вдосконалення.

Драйвові фітнес мікс тренування на Лісовому масиві

У програму тренувань у форматі фітнес мікс на Лісовому масиві входить багато різних видів вправ, багато з яких проходять у танцювальній формі, а деякі в режимі наслідування єдиноборств – але все це лише різні способи змусити кожен м’яз вашого тіла працювати, звикати до навантажень і любити напружуватися. Фітнес мікс на Лісовому – чудовий спосіб тренувати серцево-судинну систему.

Що на вас чекає під час фітнес мікс тренувань:

  • регулярна зміна видів тренувань, завдяки чому вам ніколи не набридне;
  • величезний запас знань та досвіду, який дозволить вам знайти той вид тренувань, який для вас буде найприємнішим;
  • заняття у групі, що значно підвищує мотивацію кожного її учасника;
  • ви станете краще розуміти своє тіло, і знати які навантаження вам даються легше, а які важче;

Підсумувавши все написане вище, ми хотіли б сказати, що кожен співробітник нашого фітнес-центру ніколи не допустить того, щоб хтось із наших клієнтів займався собі на шкоду. Заняття фітнес міксом на Лісовому масиві у Києві допоможуть вам у цьому переконатися, оскільки під час цих тренувань наші інструктори завжди уважно стежать за кожним із членів групи, допомагають знаходити помилки та підлаштовуватись під загальний ритм тренування. Ще одним великим бонусом до занять фітнесом на Лісовий за цінами нижчими за конкурентів – завдяки постійним заняттям у групі ви будете більш комфортно почуватися в будь-якому колективі, і краще працюватимете в команді, чого не можна отримати при індивідуальних тренуваннях.

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости