Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Бодіфлекс на лісовому

Главная страница » Послуги Лімон Залу » Бодіфлекс на лісовому

Без-імені-3

Бодифлекс – унікальна, новітня методика занять, яка ефективно допоможе вам схуднути в стислий термін і додасть вашому тілу легкість та енергію.

В основі її лежить робота з аеробним диханням у поєднанні з вправами на розтяжку та гнучкість. Спробуйте бодіфлекс на лісовому масиві в лимон-залі. Секрет результативності занять бодіфлексом полягає в правильному диханні, про що наші тренери постійно піклуватимуться під час тренування. Тут тіло задіює діафрагмальний вид дихання, або по-народному дихання животом, а у поєднанні з силовим навантаженням та розтяжкою на проблемні ділянки тіла таке дихання розвивається приголомшливу результативність.

Основні принци занять бодіфлекс

Насправді все дуже просто. Коли ми затримуємо дихання на вісім-десять секунд, у нашому організмі збирається вуглекислий газ. За рахунок нього розширюються артерії, а клітини краще починають засвоювати кисень. Якраз додатковий кисень і провокує наше тіло на боротьбу із зайвою вагою, покращує самопочуття та надає енергії щодня.

Переваги занять бодіфлексом на лісовому лимоні:

  • не потребує великих витрат часу
  • не вимагає високого рівня початкової підготовки
  • небезпечний для людей, яким більш активні заняття протипоказані
  • розвиває гнучкість та спритність
  • покращує обмін речовин
  • надає тілу легкість та енергію
  • доступний, науковий та популярний вид занять спортом

Заняття бодіфлексу лісової

Тренуйтеся та покращуйте своє тіло разом із фітнес центром лимон на лісовому масиві. Вибирайте зручний для вас час, записуйтесь до наших тренерів та отримуйте бажаний результат вже через пару занять. Також ви отримаєте консультації з правильного харчування, допомогу у правильному підході та філософії тренувань. Наші групи діляться за часом і рівнем підготовки, щоб кожному відвідувачу було комфортно і зручно займатися.

Досить відкладати, дзвоніть або залишайте заявку на сайті і ми вам, з радістю, відповімо на всі запитання та допоможемо записатися на заняття.

Чекаємо на вас! Звертайтесь!

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Надіслати заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости