Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Тренажерний зал на Лісовому

Якщо ви читаєте цей текст, значить, ви вже готові працювати над собою та своїм тілом. Неважливо вибираєте ви собі перший фітнес-центр у вашому житті, або шукаєте собі щось нове після багатьох спроб в інших місцях - у нас ви отримаєте все, що необхідно людині для зростання над собою. Наш тренажерний зал на Лісовому масиві є одним із найкращих у місті, і в першу чергу таким його роблять професійні тренери, які чудово вміють знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо ви шукаєте, де б займатися силовими тренуваннями або фітнесом на Лісовому - заходьте до нас. Можна довго розписувати всі наші переваги, але робота над собою – це насамперед праця, тому найщиріша порада, яку ви можете від нас зараз отримати – прийдіть і спробуйте один раз.

Крім різних програм силових та кардіо-тренувань у нашому фітнес-центрі є секції шейпінгу та східних танців, які відмінно підійдуть для тих, кому більше до душі ігрова чи танцювальна форма догляду за своїм тілом. Будь-які активні фізичні дії під наглядом досвідчених тренерів будуть корисними для зміцнення м'язів та підняття тонусу вашого організму. Можливо, що прийшовши до нас у фітнес-центр на Лісовому масиві з метою записатися в тренажерний зал, ви побачите, як проходять заняття з фітнесу міксу, і вирішите, що це вам підходить набагато більше? Спробуйте! Найкращого способу дізнатися, чи сподобається вам, чи ні - люди ще не придумали.

Сучасний фітнес-центр на Лісовому масиві, професійний тренерський склад допоможе вам стати кращим

Якщо вас турбує фінансове питання – перестаньте про це думати! По-перше – тренажерний зал та фітнес на Лісовому у Києві пропонуються вам за цінами, які чи не найнижчі у місті. По-друге - бути фізично здоровою людиною, яка не боїться хвороб і правильно харчується - набагато дешевше, ніж цього не мати, але економити на походах у фітнес-клуб.

Чому варто вибрати наш фітнес-центр:

У нашому фітнес-центрі на Лісовому масиві в Києві вам буде комфортно і приємно займатися, тому що всі наші співробітники роблять все, що від них залежить, для того, щоб тут панувала дружня і атмосфера, що мотивує до зосередженої роботи над собою. Не без гордості скажемо, що вони це чудово виходить. На будь-якій спортивній секції це дуже важливий нюанс, оскільки багато людей бояться почати займатися спортом саме через психологічний тиск з боку соціуму. Існує думка, що на людину з зайвою вагою, яка тільки прийшла в зал, дивляться з глузуванням - це нахабна брехня. Кожен, хто прийшов у таке місце - вже заслуговує на повагу, бо він готовий працювати над собою, адже він уже у нас, у тренажерному залі на Лісовому масиві!


ВІДМІННІ ЦІНИ

У нашому фітнес-клубі дуже приємна цінова політика. Ми надаємо знижки для різних категорій клієнтів, регулярно проводимо акції, що дозволяють придбати абонемент на особливо вигідних умовах!


ТРЕНЕРСЬКИЙ СКЛАД

Ми по праву пишаємось нашим тренерським складом: як персональними тренерами, так і інструкторами групових програм. Наші тренери – справжні професіонали своєї справи. Їхні знання та досвід допоможуть вам швидше досягти поставлених фітнес-цілей!


ЗАЛ БЕЗ ЧЕРГ

Ми контролюємо кількість абонементів, що продаються, не допускаючи, щоб у нашому залі клієнти стояли в черзі до тренажерів. Навіть у вечірній час у будні.


ДОСТУПНІСТЬ

Ми знаходимося за 15 хвилин ходьби від метро Лісова, за 50 метрів від вулиці Маршала Жукова або за 700 метрів від Братиславської вулиці

Останні новини та акціїВсе новости