Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Шейпінг

Шейпінг заняття на Лісовому в Києві Lemon-fitness.kiev.ua

Деякі з приходять у наш фітнес-центр людей не зовсім добре розуміють самої суті шейпінг тренувань, що загрожує неправильними очікуваннями від занять. Давайте ми вам розповімо про цей вид тренувань і його особливості, що дозволить вам точно визначитися – чи хочете ви займатися шейпінгом на Лісовому масиві в Києві. У першу чергу шейпінг – це система аеробних і анаеробних тренувань, метою яких є спалювання зайвої жирової маси і доданню м’язам необхідної форми і тонусу. Завдяки чергуванню цих двох видів навантажень, які розрізняються за інтенсивністю та тривалістю, ви відразу працюєте на обидва результати. Чим це зручно? Ви витрачаєте менше часу і працюєте з меншими навантаженнями на організм.

Прийнято вважати, що шейпінг – виключно жіночий вид тренувань з огляду на те, що спочатку він розроблявся і заточувався під жінок, але деяким чоловікам теж подобається займатися таким видом тренувань, так як результати з підняття загального тонусу на заняттях з шейпінгу дуже високі. У будь-якому випадку якщо ви хочете спробувати займатися шейпінгом за цінами, які приємно вас здивують – вам дорога в наш фітнес-центр.

Професійні тренери з шейпінгу на Лісовому масиві в Києві

Як ми вже говорили – шейпінг поєднує в собі обидва види навантажень на організм, що дозволяє кожному з наших клієнтів розвиватися відразу у всіх напрямках. Під час аеробної частини занять шейпінгом ви спалюєте зайві жирові тканини. А під час анаеробних вправ ви тренуєте свої м’язи – стаєте сильнішими! Таке вибухове поєднання дозволяє швидко привести ваше тіло в цікаву для вас форму.

Особливості шейпінг тренувань:

  • Чередування двох видів вправ – аеробних і анаеробних;
  • Опрацювання всіх груп м’язів і схуднення в одному флаконі;
  • Більше щадний режим в порівнянні з виключно силовими тренуваннями;
  • Більш веселі заняття в порівнянні з простим підніманням заліза в залі;

Якщо вам стали більш цікаві заняття шейпінгом за цінами, які вас приємно здивують – це відмінний привід зайти до нас на вогник. Наш фітнес-центр на Лісовому масиві в Києві проводить регулярні заняття з шейпінгу для всіх, хто готовий працювати над своїм тілом і не звик здаватися після перших тренувань. Більше того – прийшовши до нас один раз, ви не захочете переставати ходити до нас. Цьому відмінно сприяє дружний колектив тренерів і приємна атмосфера позитивного спілкування серед усіх наших відвідувачів. Ми намагаємося побудувати роботу з нашими клієнтами так, щоб кожен з вас відчував себе повністю вільно і розкуто в стінах нашого фітнес-центру!

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Відправити заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости