Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Персональні тренування

Lemon-Fitness » Послуги Лимон-залу » Персональні тренування

Персональні тренування Київ на Лісовому масиві Lemon-Fitness.kiev.ua

Багато з людей, які приходять до нас у фітнес-центр, серед усіх можливих питань ставлять одне і те ж – чи варто записуватися на індивідуальні заняття в тренажерному залі? Просту і однозначну відповідь на це питання вам дасть тільки людина, яка хоче взяти з вас більше грошей, а справжній профі завжди в подробицях розпитає вас про ваші цілі і минулому спортивному досвіді. Необхідність індивідуальних тренувань залежить від багатьох факторів, включаючи психологічний, тому ми ретельно обговорюємо всі нюанси з кожним новим клієнтом.

Самий банальний приклад – людина в минулому вже займався спортом, відмінно знайомий з технікою виконання всіх необхідних йому вправ, але у нього була велика перерва через травму. Тут негативну роль у заняттях без постійного нагляду тренера можуть зіграти відразу два фактори – після будь-якої травми потрібно особливо обережно виконувати деякі вправи, не кожен професійний спортсмен знає всіх приписів, а тренер знає. І також важливий психологічний фактор у вигляді додаткової підтримки.

Також очевидно, що будь-якому новачкові у фітнес-центрі бажано займатися з персональним тренером в перший час. Це тільки з боку здається, що виконувати вправи на тренажерах і з іншим спортивним інвентарем – дуже просто. Насправді будь-які відхилення від чітких правил можуть зіпсувати весь результат, або взагалі його не дати, а іноді і привести до травми.

Переваги занять з персональним тренером:

  • Ви завжди під наглядом досвідченого керівника, який не дасть закріпитися помилкам, яких багато у новачків;
  • Ваш особистий тренер завжди буде допомагати вам мотивувати себе в самій зручній для вас формі;
  • Ви набагато швидше досягнете бажаного результату, так як у вас не буде можливості ухилятися і погано намагатися;
  • Всі ваші успіхи і досягнення тут же будуть помічені і гідно оцінені;

Як вам тепер зрозуміло – персональний тренер при заняттях у спортивному залі може бути зайвим тільки тоді, коли йому не буде чого вам сказати, тобто коли ви самі досконало опануєте усіма необхідними навичками. Якщо у вас все це вже є – можете займатися самі. Якщо ні – краще проводити індивідуальні заняття в тренажерному залі з тренером, так як він допоможе уникнути помилок, які допускають багато новачків. Як відомо – перевчити людину робити щось правильно набагато складніше, ніж навчити що не вміє людини робити щось правильно з нуля. Ми не будемо нав’язувати вам ніяких рішень, ви самі зможете зрозуміти, чи потрібен вам персональний тренер чи ні.

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Відправити заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости