Контактная форма

Закрыть
Сообщение успешно отправлено, спасибо Вам.

Оренда танцювального залу

Lemon-Fitness » Послуги Лимон-залу » Оренда танцювального залу

Оренда танцювального залу Київ лісовий масив Lemon-fitnes.kiev.ua

У нас в розташуванні є прекрасний зал, в якому будь-яка група бажаючих може проводити заняття з танців будь якого напрямку. Просторе приміщення з дзеркалами – саме те, що необхідно вам для успішного розвитку своїх танцювальних навичок. Якщо вашою секції не вистачає площі в тому місці, де ви займаєтеся зараз – можете орендувати наш танцювальний зал у Києві на Лісовому масиві, що буде для вас не тільки зручним але і вигідним. У нас дуже демократичні ціни, і не в останню чергу через те, що нам приємно усвідомлювати свою причетність до того, як люди працюють над собою і освоюють нові для себе горизонти. Однією з головних ідей нашого фітнес-центру є те, що кожен працюючий над собою людина заслуговує на повагу

У танцювальному залі, які ми пропонуємо в оренду, дуже зручно проводити заняття з танців і тренування. Велика площа приміщення дозволяє легко розмістити велику групу учасників, а відмінний ремонт і регулярно підтримувана чистота розташовують до того, щоб повністю зосередитися на уроці.

Кожен професійний викладач танців прагне організувати для своїх учнів всі необхідні для ефективних занять умови і гарне приміщення – одна з головних переваг в списку будь-якого профі. Тепле взимку і з приємною свіжістю влітку – це саме те місце, куди ви будете хотіти повертатися, а не мучитися думками в стилі “Я люблю свої тренування, але ця задуха мене вбиває”!

Переваги нашого приміщення для танців:

  • Відмінний ремонт, стан якого постійно підтримується на висоті;
  • Влітку свіжо, зимою тепло;
  • Багато місця і дзеркала на стінах, всім буде зручно;
  • Низька ціна за оренду;

Приміщення, оренду якого ми пропонуємо в якості танцювального залу в Києві на Лісовому масиві – відмінний варіант для будь танцювальної секції або компанії. Зручне розташування недалеко від метро, відмінний стан самого залу і наш доброзичливий персонал повинні мотивувати вас на те, щоб прийти до нас і побачити все своїми очима. Як тільки ви побуваєте тут хоч раз – ви закохаєтесь в це місце й іншого вам вже не буде потрібно. Тим більше, що оренда залу для танців у Києві на лівому березі за такою ціною, як ми пропонуємо – це дуже приємне доповнення до всіх інших бонусам, які ми описали для вас вище. Поспішіть!

Поспішайте записатися!
Телефонуйте нам +38 067 714-66-86 і на +38 063 891-31-01 або ж ви можете Відправити заявку онлайн

Новости и АкцииВсе новости